Kapat

Full Elektrikli Hummer Planlama Aşamasında mı?

Nefesimizi tutmayacağız, ama vay, bu gerçekten Elektrikli Otomobillerin geleceği olduğunu kanıtlamak için işe yarayacak.

Automotive News (An) haberine göre General Motors sıfır emisyon olarak Hummer modelini düşünüyor. Bu ilginç bir haber, asırlık iriyarı SUV artık elektrikli mi olacak?

Eğer GM ilerlerse, bu ilk elektrikli Hummer olmayacak, ancak otomobil üreticisinin ilk resmi çeşidi olacak. Geçmişte paylaştığımız gibi Arnold Schwarzenegger, birkaç yıl önce ilk tamamen elektrikli Hummer H1’i oluşturmak için Kreisel’i görevlendirdi.

Şimdi akü-elektrik menzili daha hızlı büyüyor, tüm elektrikli toplama kamyonları ve daha büyük SUV’lar ufukta. 

“Electric Hummer konuşmacısı, GM kendisini geleneksel, gazla çalışan bir araç üreticisinden CEO Mary Barra’nın“ tamamen elektrikli bir gelecek ”olarak adlandırdığı şeye dönüştürmeye çalışıyor gibi geliyor. Hummer, GM’nin geliştirmek için araştırdığı birçok seçenekten biri. Diğer bazı otomobil şirketleri de ticari olarak uygun elektrikle çalışan modeller üretmek için acele ediyorlar. ”

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir