Kapat

Fully Charged, Londra’da Zipcar Kullandı: Video

Londra’daki 325 adet Zipcar’ın e-Golf’ünden birine erişmek için tek ihtiyacınız olan bir telefon. Kullanıcı dostu bir sistem.

Zipcar, 2018’de Londra’da tanıtılan 325 adet Volkswagen e- Golf’ü içeren İngiltere’deki en büyük araba paylaşım filolarından birini işletiyor. Fully Charged ile bu sistemin nasıl çalıştığına göz atacağız.

Zipcar’a göre elektrikli otomobiller, geleneksel modellerden daha popüler. Bu da gözle görülür derecede daha fazla seyahate neden oluyor. Ek olarak, bazıları elektrikli otomobil satın almadan önce ZİPcar uygulaması ile araç kiralayarak deneyim elde ediyor.

Zipcar, e-Golf kiralama dakikadasını 0.31 £ olarak belirliyor ve sadece arabaları toplayarak ve şarj istasyonuna sürerek tüm şarj işlemlerini gerçekleştirir.

Londra’da bulunan 250 binden fazla kullanıcı kamusal alanlara park edebilir ve kiralık arabalara 10 dakikalık bir yürüyüşle ulaşılabilir olmalıdır.

Zipcar uygulaması Londra gibi bir mega kentte toplu taşıma araçlarına ilginç bir çözüm gibi geliyor.

YouTube’da Fully Charged Video Açıklama :

Zipcar – elektrikli arabalar London, | Tam şarj

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir