Kapat

Fully Charged: Porsche Taycan Çekiş Videosu

Tipik bir inceleme değil ancak Porsche, Taycan’ın tekrarlanan hızlanma vaadiyle yaşayabileceğini kanıtladı.

Fully Charged’in Jonny Smith kısa süre önce, Porsche üyesi olmayan ilk kişi olarak, yaklaşan Porsche Taycan’ın Almanya’daki üretim öncesi prototipi olarak test edildi.

Porsche tipik bir test sürüşüne izin vermedi, bu yüzden inceleme düz hızlanma deneyimine odaklandı. Görünüşe göre, araba bir uçak pistinde 0-200 km / sa (124 mil / saat) düzinelerce sert kalkış yapabiliyor, bu da gerçek dünyada hiç bir sıkıntı yaşanmaması gerektiği anlamına geliyor. Taycan açıkça performans odaklı sürücü otomobilleri olacak. 0-100 km / sa (62 mil / saat) 3 saniyeden uzun sürüyor.

Video, düşük hızlarda harici hoparlörler tarafından yayılan yapay bir sesin parıltılarını içeriyor. Gösterilemeyen bir diğer şey, Audi e-tron’daki gibi her iki tarafta da AC ve sürücü tarafında da DC şarj girişi oldu.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir