Kapat

Fully Charged Tarafıdan Mini Cooper Elektrik Teknik Özellikleri İncelendi: Video

Şimdiye kadar yapılmış en iyi MINI’lerden biri olabilecek MINI Electric’e bir göz atalım.

Fully Charged, Oxford fabrikasında yaklaşmakta olan MINI Electric’i birkaç gün içinde Frankfurt Otomobil Fuarı önünde görmek için nadir bir fırsat buldu.

MINI E pilot projesinden on yıl sonra gelen ilk elektrikli MINI, henüz test sürüşleri için mevcut değildi ancak Vauxhall Corsa-e ve yeni Renault ZOE gibi daha detaylı takip etmeyi unutmayın.

Jonny Smith, MINI’nin elektrikli sürüş ile geleneksel görünümlü MINI’yi tercih eden müşterileri hedeflediğini – tasarımdaki değişikliklerin minimum olduğunu ve bazılarının (sarı EV ile ilgili detaylar veya özel tekerlek tasarımı gibi) sipariş verirken değiştirilebileceğini belirtti.

Diğer bir şey de, MINI Electric’in fiyatlandırmasının karşılaştırılabilir olması ve bazı durumlarda (teşviklerden sonra) benzine eşdeğerden daha düşük olmasıdır.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + 6 =