Kapat

Gerçeğe Yakın Tasarımlı Bir Tesla Pickup Modeli

Sanatçı, Tesla Kamyonetinin bu sunumunun gerçeğe yakın olacağını umuyor.

Yaklaşan araçlar hakkında çoğu amatör sanatçılardan profesyonel işleme uzmanlarına kadar herkes tarafından spekülatif çalışmalar yapılıyor. İnsanlar arabanın veya kamyonun neye benzediğini bilmek istiyorlar, bu yüzden bu sanatçılar en iyi çabayı gösteriyorlar.

Yaklaşan Tesla Kamyoneti insanları heyecanlandırıyor ve insanlar görmek isyiyor, bu nedenle render akışını bulup sizlere sunduk. Bazıları gerçekliğin getirebileceği şeylere oldukça yakın görünse de, diğerleri gerçek dışı görünüyor.

YouTube’da Drivable Designs ile Video Açıklama :

Tesla Pickup Çizimi

Kimse Tesla Pickup’ın nasıl göründüğünü bilmiyor, ben de çizdim! Bu benim yeni Tesla Pickup çizim renderlemem. Yaklaşık bir saat sürdü. Tek kullandığım basit bir mekanik kurşun kalem ve birkaç Crayola renkli kurşun kalemdi. Otomotiv tasarım haberleri, çizimler, tasarım karşılaştırmaları ve daha fazlası için drivabledesigns.com adresine gidin!

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir