Kapat

Güvenlik Filmi Tesla Model 3 Arka Cam Kırılmalarını Önler mi?

Sadece güvenlik filmi koymak mı?

Bazı suçlular Tesla araçlarının en önemli hedef olduğuna karar vermişlerdir. Bu, özellikle dünyayı EV satışları açısından fırtınada almış olan Model 3 için geçerlidir. Ancak, bunun nedeni bizim için çok garip görünüyor.

Belki de bu sahtekarlar Tesla araçlarının zengin ve / veya ünlü olanlara ait olması gerektiğini ve potansiyel olarak pahalı “güzellikler” ile dolu olabileceğini varsaymaktadır. İnsanların bir dizüstü bilgisayar veya telefon almayı denemek için bir Model 3’e girdiğini gördük.

İnsanların bazı Tesla otomobillerine girmeye ve araba kullanmaya çalıştıklarını da gördük. 

Evet, birisi arıza emniyetinden bağımsız olarak Tesla’nıza girmeye çalışabilir ve deneyebilir. Evet, eşyalarınızdan bazılarını almak için arka çeyrek pencerenizi kırabilirler ve kıracaklardır.

Bununla birlikte, Tesla’nın tüm bunları gözlemleme ve bilme konusundaki titizliği nedeniyle, sonuçlar yakalanma ihtimalleri neredeyse yüzde 100 olduğundan, yıkıcı olmayabilir.

Ayrıca, ucuz 3M filmi sahtekarların işini zorlaştırmak ve pislikle uğraşmamak için pencerelerinizin içine koyabilirsiniz.

YouTube’daki JLenin Window Tint yoluyla video açıklaması :

Tesla Model 3 Çeyrek Penceresini Kırdık !!

Teste 3M Güvenlik Filmi koyduk. Paramparça olması durumunda temizliği kolaylaştırır.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir