Kapat

Hardcore Tesla Fan ve Sahibi Onarım İşlemini Kabul Ediyor / Maliyet Çılgınca

Onarım durumunun dağınık olduğunun farkına vuran sadece Tesla eleştirmenleri değil

Tesla’nın, araçlarının tamir ve bakımını çevreleyen durumu iyileştirmek için çalıştığı bir sır değil. Eleştirmenler düzenli olarak onarım sorunları ile ilgili sorunları ve Tesla’nın en büyük sorunlarından bazıları olarak onarım maliyetini belirtiyorlar. Bazı sigorta şirketleri kısmen onarım nedeniyle kısmen Tesla araçlarını sigortalamak için daha yüksek oranlar talep ediyorlar.

Fast Lane Car’ın devam etmekte olan Model 3 onarım tahliyesi hakkında sizi bilgilendirmeye çalışıyoruz. Ancak, TFLCar  Tesla’nın mülkiyetinde yenidir ve Silikon Vadisi otomobil üreticisinin büyük bir hayranı veya organizatörü olmasına asla izin vermedi.

Öte yandan, YouTuber Andy Slye olabildiğince Tesla merkezli. Şirket hakkında sert, düzenli olarak tanıtım yapıyor ve referans kodunu sürekli paylaşıyor. Neyse ki, bir tane gördüğünde hala bir sorun olduğunu kabul etmeye istekli.

Slye’nin Model 3’ü birkaç ay önce yoldan bir şey çıkıp ön tampona çarptığında hasar gördü. Gördüğünüz gibi, hasar korkunç görünüyor, ama genel olarak oldukça küçük. Yine de, Slye’ye 1.600 dolara mal oldu (neyse ki sigorta bunu kapsıyordu) ve tamir edilmesi için yedi hafta sürdü diyor. Bu çok yüksek bir maliyet

Zaman geçtikçe, Tesla bu endişeleri gidermek için çalışmalarına devam edecek. Bu arada, Tesla aracınızı en iyi durumda tutmak için elinizde her şeyi yapmak önemlidir. Ve, sadece bir bakıma ihtiyaç duyarsanız, muhtemelen ucuz olmayacağını ve çok fazla zaman alabileceğini anlayın.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir