Kapat

Henrik Fisker’in Tamamıyla Yeni Elektrikli Kamyoneti

Açıklanan birkaç proje var ancak bir üretim tesisiyle ilgili detay vermeden ve finansman olmadan şüpheci kalıyoruz.

Henrik Fisker şaşırtıcı olarak bu hafta bir araç açıklaması yaptı.Her ikisi de aynı platformu kullanarak elektrikli SUV’yi takip edecek. 

“TÜM otomotiv segmentleri elektrikli hale getirilmeli! Fisker elektrikli SUV’muzdan sonra, aynı platformdaki bir sonraki 2 EV’mize karar verdik!

Bununla birlikte, bir üretim tesisinin bulunmaması ve fon duyurusu yapmamamız bizi bu araçların herhangi birinin günün ışığını göreceği konusunda biraz şüpheci buluyor.

Hem Rivian R1T hem de Tesla kamyonunun (belki de Model B olarak adlandırılır ) bu Fisker kamyonunu pazarlamak için kolayca yeneceğinden şüpheleniyoruz, bu yüzden denemenin bile bir anlamı yok. Tesla’nın cesaretle Tesla kamyonunun 50.000 $ ‘ın altında bir başlangıç ​​fiyatı olabileceğini iddia etmesiyle, herhangi bir otomobil üreticisi rekabet edebilecek mi? Bu fiyatın doğru olacağından şüpheliyiz, ancak öyleyse, muhtemel herhangi bir rakip için oyun bitti.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir