Kapat

Hollanda’da VW, Yeni e-Up için Rezervasyonları Kabul Ediyor!

10 yıl sonra, e-Up! iki kat daha fazla pil kapasitesi ve iki erkek kardeş ile sunulacak (Škoda ve Seat).

Volkswagen henüz yeni nesil 2020 e-Up modelini açıklamadı! Ancak, Hollanda ve Norveç gibi önde gelen yerel bölümler şimdiden yeni bir versiyona işaret ediyor ve rezervasyonları topluyor.

Yeni sürüm – aynı spesifikasyonları varsayarak Škoda Citigoe ıV ve Koltuk Mii Electric – – 2009 orijinal kıyasla iki kat daha yüksek pil kapasitesi alacak, 36,8 kWh yerine 18.7 kWh. Menzil 265 km (165 mil) WLTP olacaktır.

Resmi ilk eylül ayında Frankfurt Otomobil Fuarı’nda bekleniyor. Sonbaharda tüm detaylar açıklanaca ve ilgilenen müşteriler sipariş verebilecektir.

Yenilenmiş bir e-up! ‘A sahip olan Škoda ve Seat markalarının altına iki türev eklenmesinin yanı sıra, EV şehir merkezi daha da sertleşiyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 1 =