Kapat

Honda e Prototip Fully Charged Tarafından Test Edildi

Küçük, çevik, hızlı, eğlenceli ve oldukça benzersiz bir gösterge panosu ile sürüşü kolaydır.

Honda yaklaşan Honda e hakkında ek bilgi verdi ve arabayı Almanya’daki (ilk dört pazardan biri) medya test sürüşleri için kullanılabilir hale getirerek sürüş dinamikleri üzerine odaklandı.

Japon EV, 300 Nm’den fazla tork sağlayan 110 kW elektrik motoruyla donatılmıştır.

“Yeni Honda e, kentsel ortamlarda olağanüstü bir sürüş deneyimi sunmak için tasarlandı. Son derece duyarlı dinamiklerin, verimliliğin ve performansın olağanüstü bir karışımıyla, Honda’nın yeni nesil elektrikli aracı, rakipsiz eğlenceli sürüş özellikleri ve kullanışlılığını getirecek kompakt elektrikli otomobil segmenti. “

Arkadan çekiş, düşük ağırlık merkezi, dört tekerlekten bağımsız McPherson Strut süspansiyonu ve Tek Pedal Kontrolü (tam durdurarak) ve ultra dar dönme dairesi (dönüş yarıçapı yaklaşık 4,3 metredir) ile birlikte, Honda e rüya gibi bir şehir arabası gibi geliyor.

Fully Charged, Honda e’yi test etme şansına sahip olan Robert Llewellyn, sürüş deneyiminin manevra kabiliyetini ve basitliğini takdir etti. Ayrıca, en azından test koşullarında (güneşli havalarda) yan dikiz aynaları yerine kameralar ve ekranlar harika performans gösterdi.

YouTube’da Fully Charged Video Açıklama :

Honda e ilk sürücü | Fully Charged

Bazıları, Honda e’nin Honda’dan bir tür uyumluluk aracı olduğunu söylüyor ancak ne kadar çok şey biliyorsak o kadar çok hoşlanıyoruz. Hatta bazıları BMW i3’ten bu yana en iyi kompakt elektrikli araba olduğunu söyleyebilir .

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × three =