Kapat

Hyundai 1970’lerden İlham Almış『45』Elektrik Konseptini Gösteri Öncesinde Sunuyor

Yeni Hyundai 『45 』 1970’lerden gelecek EV’ler için ilham alıyor.

Hyundai, bugün 10 Eylül’de Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak olan 『45』 ( bu ayın başlarında ilan edilecek) yeni bir elektrikli kavramın görüntüsünü yayınladı .

Güney Koreli üretici, bu yeni konseptin Hyundai Motor’un EV tasarımının geleceğine işaret ettiğini söyledi.

“1970’lerde markanın ilk modeline bakıldığında ilham alan『 45 』tam elektrikli konsept otomobil, Hyundai’nin gelecekteki EV tasarımı için sembolik bir kilometre taşı görevi görecek.

Yeni konsept, Hyundai’nin ‘Sensuous Sportiness’ tasarım dilinin gelişimini keşfederken ileriye dönük tasarım yönünü vurgulamaktadır. ‘Duygusal’, müşterilerin tasarım yoluyla deneyimleyebilecekleri gelişmiş duygusal değerleri ifade eder ve ‘Sportiness’ bu değerleri yenilikçi mobilite çözümleri ile uygulamak için belirlenir. ”

Ek olarak, burada görülebilen bir arka LED ışık çubuğunu gösteren bir animasyonlu gif (4.7 MB) bulduk.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir