Kapat

Hyundai, Frankfurt Otomobil Fuarı için Yeni EV Konsepti İpuçları

Gelecek ay Frankfurt’ta Hyundai tamamen elektrikli bir konsept ve yarış arabası tanıtacak.

İlk elektrikli yarış arabası ile yaklaşan 2019 Frankfurt Uluslararası Motor Show’da yalnızca yeni elektrikli Hyundai olmayacaktır.

Güney Koreli üretici , gelecekteki EV tasarım yönünü ve  özelleştirilebilir iç mekanları sergilemek için yeni bir elektrik konsepti açıkladı.

“Yarının arabaları kişiselleştirilmiş yaşam alanları haline gelecek. Bu yılki IAA’sında Hyundai Motor, STYLE SET FREE adlı pankartı altında gelecekteki elektrikli araçlar için kişiselleştirilmiş araç içi müşteri deneyimi stratejisini gösterecek. Hyundai, gelecekteki araçların müşterilerine daha fazla özgürlük sunmasını öngörüyor arabalarını, insanların yaşam tarzlarını daha iyi yansıtacak şekilde evlerini nasıl tasarladıklarına benzer şekilde tasarlar Şirket, araçların iç mekanlarının kullanım ömrü boyunca daha da özelleştirilebilir olacağını öngörüyor.

Hyundai, STYLE SET FREE’nin ilk adımlarını bu yılın başlarında Las Vegas’taki CES’de ve Milan Design Week’te sundu. 2019 IAA’da, marka Hyundai’nin mobiliteyi nasıl yeniden düşündüğünü gösterecek olan tam elektrikli konsept otomobilini ortaya çıkararak gelecekteki mobilite vizyonunun bir sonraki aşamasını ortaya çıkaracak.

Konsept otomobiline ek olarak, Hyundai, STYLE SET FREE’yi göstermek için bir dizi etkileşimli ekrana da ev sahipliği yapacak.Bunlar arasında, kaleydoskop efekti oluşturmak için ziyaretçilerin çeşitli malzemelerle etkileşime girmesini sağlayan My Space ve kişiselleştirilmiş bir araç içi müşteri deneyimi sunan H-Space de var. ”

Kim bilir, belki yeni özelleştirilebilir iç mekanlar, tamamen yeni olan Elektrik-Küresel Modüler Platform (E-GMP) temel alınarak bir sonraki elektrikli Hyundai modelinde tanıtılacak.

Hyundai Motor Europe Pazarlama ve Ürün Başkan Yardımcısı Andreas-Christoph Hofmann şunları söyledi:

“STYLE SET FREE’yi entegre eden ilk tam elektrikli konseptin yanı sıra, ilk elektrikli yarış arabamızla birlikte, Hyundai’nin bir kez daha sürüş geleceğine bir bakış attığını ve diğer üreticilerden bahsettiğinden gurur duyuyoruz. Bu arada, bir dizi bağlantı ve güvenlik özelliği sayesinde, Hyundai’nin Avrupa’daki bir sonraki başarı faktörü olacak Yeni-i10’u sunmaktan heyecan duyuyoruz. ”

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − eight =