Kapat

Hyundai Kona Electric vs Kia Niro EV: Bir Kazanan Var mı?

Bu iki Koreli elektrikli otomobil birçok yönden benzer. Peki onları birbirinden ayıran nedir ve hangisini satın almalısınız?

Her insanın farklı bir bütçesi ve bireysel öncelikleri vardır. Yani hangi arabanın birisi için en iyi olduğunu seçmek gerçekten mümkün değil. Ne olursa olsun, yeni bir araba için alışveriş yapmak kolay değildir. Eğitimli bir satın alma kararı almak için ödevinizi yapmanız gerekir. 

Hyundai Kona Electric ve Kia Niro EV’yi içeren bu son video gibi karşılaştırmalar, yeni bir elektrikli otomobil almak isteyenler için çok yardımcı olacaktır diye düşünüyoruz. Şimdi sizlere bu kıyaslama videosunu sunuyoruz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir