Kapat

Hyundai Motorsport İlk Elektrikli Otomobil Yarış Arabası Fragmanını Sundu

Üç fazlı güç yeterli olmadığında, Hyundai Motorsport yıldırım olur.

Hyundai Motorsport, yarış için tasarlanan ilk elektrikli otomobili için gerçekten heyecanlı ve 10 Eylül’de Frankfurt Otomobil Fuarı’nda açılışından önce ikinci bir video teaser yayınladı.

Teaser, muhtemelen yüzlerce kW’lık güç ve bazı çılgın performansın habercisi olan güç ve elektriğe odaklanmıştır.

Video açıklaması şöyle diyor:

“Her zaman Hyundai i30 N TCR’nin çocuğu gibi olduğunu söylerdi.

Ve şimdi bir canavar yarattı!

FIA WTCR galibi Gabriele Tarquini, ilk Hyundai elektrikli yarış arabasına hayat veriyor.

Hepsi 10 Eylül’de Frankfurt’taki IAA’da ilan edilecek. ”

“Hyundai Motorsport’un elektriğe geçişi tümü Hyundai’nin yüksek performanslı N markası tarafından desteklenen ileri teknoloji tutkusu olan şirketin tutkusu ve güvenilirliğinin altını çiziyor.

Geçen ay yeni elektrikli otomobilin ilk bakışını izleyen Hyundai Motorsport, geceleri Müşteri Yarışları atölyesinde ayarlanan ve şu anki WTCR – FIA Dünya Turing Araba Kupası şampiyonu Gabriele Tarquini’yi içeren sosyal medya kanallarında ikinci bir gizli video yayınladı. “

Takım Direktörü Andrea Adamo şöyle dedi:

“Yeni elektrik projemize olumlu bir tepki verdikten sonra IAA’daki aracı açığa çıkarmaktan heyecan duyuyoruz. Yeni girişimleri kucaklarken, yepyeni bir bölümden başlayarak motor sporları yolculuğumuza devam edeceğiz. Gelecek parlak görünüyor ve gelecek hafta Frankfurt’ta daha fazlasını ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyoruz. ”

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − two =