Kapat

Hyundai Veloster N ETCR’ye Hızlı Bakış 2019 IAA: Video

Hyundai zaten verimli (IONIQ Electric) ve iyi değer önerisi (Kona Electric) EV’ler için bilinir. Şimdi performans zamanı.

Hyundai Motorsport, 2019 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılan ilk elektrikli yarış arabası Hyundai Veloster N ETCR’nin tanıtımıyla tarihinde yeni bir bölüm açıyor .

Güney Koreli şirket arabayı Kasım 2018’de tasarladı ve ilk prototipi Ağustos 2019’da tamamladı. Gelecek yıl, yeni ETCR şampiyonasının ilk sezonunda iki Veloster N ETCR kullanılacak.

Hyundai henüz bir özellik yayınlamadığı için, tek bildiğimiz Veloster N ETCR’nin orta monteli bir elektrik motoruna sahip arkadan çekişli olduğu.

“Yoldaki Veloster N modeline dayanan yeni otomobil, 2020’de ilk kez sahneye çıkacak olan yeni ETCR şampiyonası için özel olarak tasarlandı. Veloster N ETCR, elektrikli yarışın yaşanacağını görecek olan Hyundai Motorsport için heyecan verici bir yeni dönem ilan ediyor.

Araç, Hyundai Motorsport’un araba yarışı turundaki uzmanlığından yararlanıyor ve rekabetçi i30 N TCR ve Veloster N TCR paketlerinin başarısını takip ediyor. ETCR projesinin geliştirilmesi, Hyundai’nin elektrikli yol arabalarının geliştirilmesi konusundaki daha geniş stratejisini yansıtıyor ve Hyundai Motorsport’un yüksek performans yeteneklerinin altını çiziyor. “

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »