Kapat

İlk Porsche Taycan ABD’ye Teslim Edildi

Seri üretilen ilk elektrikli otomobilinin teslimatına başlandı.

Porsche, yeni elektrikli otomobili olan Taycan‘ın müşteri teslimatlarına başladı. İlk olarak en üst kasa olan Taycan Turbo S modelini müşteriye sunarken fotoğrafladı.

Greg Wyler 19 Aralık’ta Noel ağacının altına sığacak şekilde yeni süper elektrikli otomobilini aldı. Yaptığı açıklama ise şu şekildedir;

“Teşekkürler. @ Porsche ve. @ HerbChambersCo yeni Taycan Turbo S için. Tam zamanında! İç tasarım ve bitiş Porsche kalitesi ve rahat. Yarın sürmek için sabırsızlanıyorum! @PTaycan”

ABD pazarında bu şekilde elektrikli otomobil çeşitliliği görmek harika ancak bu ay ne kadar teslim edileceği ile ilgili henüz net bilgi sunulmadı.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir