Kapat

İsrail Elektrikli Araç Geliştirme Platformu Yaptığını Duyurdu

Elektrikli otomobil platformuna mı ihtiyacınız var? REE ile irtibata geçmek isteyebilirsiniz.

Michelin, Protean Electric ve diğer birçok tedarikçi, elektrik motorları ve süspansiyon elemanları içeren tekerlekleri sunmaya çalıştı. Şimdiye kadar, kavramlardan başka hiçbir araç bu fikri benimsemedi. Ancak İsrail’in başlangıçtaki REE’si bunu değiştirmek niyetinde görünüyor. Ve aynı anda VW ile rekabet etmek.

Şirket, Active Wheel veya ProteanDrive gibi süslü bir ismi olmayan bir konsept sundu. Veya kayıt için herhangi bir isim. Web sitesinde gezinmek ve diğer web siteleri tarafından yayınlananlar dışında herhangi bir bilgi veya resim bulmak zor. Bu bilgi, birkaç resim ve aşağıdaki video bize biraz daha derine inmeye çalışmamıza neden oldu.

Görünüşe göre, REE’nin tekerleği tam bir tekerlek içi sistem değildir. Jantı sisteminin tek hareketli parçası olarak yerleştiriyor ve sadece elektrikli motoru ve süspansiyonu değil aynı zamanda direksiyon sistemini de kullanan bağımsız bir birime sahip görünüyor.

Başka bir video iddia edilen EV çözümünün sökülüp tekrar birleştirildiğini gösteriyor. Aşağıdaki göz atın:

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir