Kapat

Jaguar Sağlık Vakfı’na 700 Adet I-PACE Kiralayacak

200’den fazla kamu kuruluşu 700 adet Jaguar I-Pace kiralayacak.

Jaguar, elektrikli otomobillerini artık kiralama prosedürünü uygulayacak. İngiltere’de Northumbria Healthcare NHS Foundation Trust ile yaptığı iş birliği neticesinde 200 farklı kuruluşa toplamda 700 adet elektrikli otomobil kiralayacak.

2019 yılına baktığımızda Jaguar I-Pace satışlarının 1.400 adet civarında olduğunu görüyoruz. Bu satış rakamlarına bakarak kiralanan araç sayısının hiç te azımsanmayacak kadar büyük olduğunu farkedebiliriz.

Umarız 2020 yılı Jaguar için harika bir yıl olur ve bu şekilde satışlara devam eder.

Jaguar bu anlaşmayı 3 yıllık olarak imzaladı ve bu kiralar çalışanlara tahsisi edilecek. Ödeme yöntemi olarak ta çalışanlardan kesilecek az miktarda ücret ile yapılacak.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir