Kapat

Kadın Tesla Model S’i Çaldı, Pili Tükendiğinde Tutuklandı

Piller hala hırsızlık önleme cihazları olarak çubuk vardiyaların arkasında, ancak yaklaşıyorlar.

Çubuk kayması hala aptal suçlulara karşı en iyi hırsızlık önleme cihazıdır ancak değerli bir rakip bulmaya yakın olabiliriz: aküler. En azından Arizona’da olan bu olay sonuçlandırmamıza izin verdi. Bir hırsız, polis ve bir Tesla Model S içerir.

Bir HLDI – veya Otoyol Kaybı Veri Enstitüsü – sıralamasına göre, Model S, yakın zamanda size söylediğimiz gibi daha az çalınma şansı olmayan araçlardan biri. O zaman, muhtemelen öyle olduğunu söylemiştik çünkü Tesla araçları birbirine bağlıydı ve aynı zamanda doğal bir EV özelliğine de bağlıydılar.

4 Ağustos Pazar günü Payson’da bir kadın arabayı çaldı ve polis kısa süre sonra onu kovalamaya başladı. Onu durdurmadaki ilk girişim şeritlerle yapıldı, ancak EV düz lastiklerle bile devam etti.

Tesla Model S, batarya paketinden daha fazla enerji alamadığı zaman, bilmece sona erdi. Polisler arabayı çevreledi ve kadından çıkmasını istedi. Reddetti, bu da arabanın camının kırılmasına neden oldu.

Tesla Model S

Kadının kim olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yok ama şimdi yanıt vermek için etkileyici bir suçlama listesi ile tutuklandı. Belli ki hırsızlıktan suçlanıyor fakat aynı zamanda kolluk araçlarına ve etki altında ağırlaştırılmış sürüşlere yol açtığı için suçlanıyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir