Kapat

Karma Los Angeles Fuarında CS2 Coupe Konseptinin Fragmanını Gösterecek

Görüntü bir roadster özelliğini çağrıştırıyor.

2019 Los Angeles Fuarında Karma firması SC2 konsept aracının fragmanını kullanıcılara sunacak. Daha önceden SC1 konsepti ile karşımıza çıkan firmanın yeni aracından beklentiler yüksek durumda.

SC1 modeli ile kıyaslandığı zaman üstü açık bir roadster. Kapılar ise SC1 konsepti ile benzer ve geniş bir biniş alanı sağlıyor. Uzun bir burun ve kısa bir arka taraf otomobili klasik bir spor otomobil şekline sokuyor.

Karma, SC1 ve SC2’nin görünümünün şirketin bir sonraki üretim araçlarını etkilediğini gösteriyor. Bu arada Revero GTS, şirketin mevcut modelinin kötü bir versiyonunu sunacak. Otomobil üreticisi Revero GT’yi Şangay Otomobil Fuarı’nda tanıtırken, GTS’nin 3.9 saniyede 100 km/s hıza ulaşabildiğini ve 2020’de satılması planının yapıldığını belirtti.

Revero GT, 1,5 litrelik turboşarjlı, üç silindirli ve 28 kilowatt saatlik bir batarya ile BMW kaynaklı bir aktarma organı kullanıyor. 535 beygir gücü (399 kilowatt) ve 746 Nm tork gücü ile sunulacak. 4.5 saniyede 100 km/s hıza ve EPA analizinde yaklaşık 98 km elektrikli menzile sahip olacak.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir