Kapat

Karma Revero GT Mükemmel İlk Sürücü İncelemesi: Video

Yeni 2020 Revero GT gelmiş geçmiş en iyi Karma. Müşteri teslimatları 4. Çeyrek için planlanmıştır.

Üretim öncesi 2020 Karma Revero GT‘nin ilk birkaç test sürüşü incelemesine göre , yeni nesil oldukça havalı bir otomobil. Tasarım açısından, Revero GT‘nin otoparktaki her şeyi gölgede bırakması alışılmadık bir durum değil.

Son zamanlarda Revero GT’yi test eden Brian Makse, otomobilin sürüş dinamikleri konusunda son derece memnun görünüyor. Yeniden tasarlanan versiyon, beklenen 61 mil (98 km) EPA serisi için 28 kWh batarya ve 2.0L motorunu GM’den alan yeni bir BMW1.5L motorla ( i8’den ) genişletildi.

Yüksek elektrikli aralığının yanı sıra, Revero GT selefinden daha hafiftir. Önemli övgülerden biri, sportif sürüşle ilgilenenlerin ilgisini çekebilecek frenlerin ne kadar iyi çalıştığıydı.

YouTube’da Brian Makse aracılığıyla Video Açıklama :

2020 Karma Revero GT Ön Üretim İlk Sürücüsü

Karma Otomotiv çok genç bir otomobil şirketi ve Fisker Automotive’in varlıklarını satın aldığından beri çok yol kat etti. Karma’nın stratejisi, premium, düşük hacimli elektrikli otomobil üretmek ve müşterilerine beş yıldızlı hizmet seviyeleri sunmaktır.

Bu 2020 Revero GT selefinden daha hafif olan yüzlerce kiloluk, önemli ölçüde daha güvenli, önemli ölçüde daha fazla kullanım alanına sahip, daha iyi performans gösteren, muhteşem bir kabin ile donatılmış ve en son otomotiv yüksek teknolojisine sahip.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir