Kapat

Mercedes-Benz 40 EQC ile Laver Cup Tenis Turnuvasını Destekleyecek

Mercedes-Benz EQC, yüksek profilli etkinliklerde gösterileri içerecek bir pazarlama kampanyasının son aşamasına girdi

Mercedes-Benz, İsviçre’nin Cenevre kentinde düzenlenecek olan Laver Cup tenis turnuvasının üçüncü baskısında (20 – 22 Eylül tarihleri ​​arasında) servis hizmeti için 40’tan fazla EQC filosu teslim etti.

Yenilikçi tenis formatı 2017 yılında Roger Federer [global marka elçisi] tarafından başlatıldı. Farklı ülkelerden gelen en iyi oyuncular, Team Europe veya Team World’de birbirlerine karşı yarışırlar. 

Müşteri teslimatlarının henüz başlamadığı göz önüne alındığında, ennis elit (ve ziyaretçiler) için mevcut olan Mercedes-Benz, bir pazarlama girişimidir ve Davos’taki Dünya Ekonomik Forumu’ndaki 50 Audi e-tron aracını veya Münih’teki meteorit vitrinlerini yansıtmaktadır .

“Fan bölgesinde, ziyaretçiler EQC’yi ve diğer Mercedes-Benz ürünlerini Mercedes-Benz fuar alanlarında deneyimleyebilir. Ziyaretçilerden biri EQC’ye karşı yarışacakları” Hit & Charge “oyununun en dikkat çekici özelliğidir. “

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir