Kapat

Mercedes Konsept Bataryalı Elektrikli Otomobil Hayallerinin Ötesinde Olabilir

Bir Tesla hayranı Mercedes konsept aracını sürdü.

Mercedes elektrikli araç piyasasına girdiğinden beri birbirinden ilginç tasarımlı araçlarını tanıtmaya devam ediyor. Son zamanlarda tanıtılan en harika tasarımlardan biri olan Konsept EV’yi bir Tesla hayranı youtuber kendi kanalına taşıyor.

Vision EQS’i test edebilmek için bu Youtuber Japonya yolunu tuttu. YouTube’daki büyük başarısı nedeniyle bu özel durumlardan zevk alma konusunda eşsiz bir fırsat yakaladı. İlginç olan ailesinin büyük internet başarısının basit bir okul projesiyle başlamış olmasıdır.

Şimdi sizlere bu ünlü Youtuber tarafından yorumlanan Mercedes Vision EQS elektrikli aracını tanıtıyoruz. Görüşlerinizi yorum kısmında bize bildirin.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir