Kapat

Mercedes ve The Weeknd’den Harika Bir EQC Reklamı

Yılın en iyi reklamı olma yolunda ilerliyor

Mercedesin ünlü elektrikli otomobili EQC ile ilgili bir reklam filmi çekilmeye karar verildi. Mercedes Benz ve ünlü şarkıcı The Weeknd bu proje kapsamında bir araya geldi. Blinding Lights şarkısıyla harmanlanan reklam videosu, aynı zamanda şarkının da klibi oldu.

Mercedes bu reklam filminde sadece EQC’ye odaklanmak yerine eski araçlarına da gönderme yapmış. Tabi ki müzik bir harika. Bu müzik ile Mercedes araçları iyi harmanlanmış.

Bu proje ile ilgili Mercedes-Benz Pazarlama Başkan Yardımcısı Bettina Fetzer şunları söyledi;

 “The Weeknd olarak tanınan Abel Tesfaye ile işbirliğimizden çok memnunuz. Onunla çalışmak ilham vericiydi ve bize kreatif anlamda ivme kazandırdı. Abel’in yönetmen ve sanatçı tarafı, elektrikli bir geleceğe giden Mercedes için doğru bir kombinasyon.”

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir