Kapat

MG ZS EV’nin İlk İncelemeleri Çok Olumlu: Videolar

MG ZS EV rekabeti azaltır ve tüketicilerin uygun fiyatlı elektrikli otomobiller için gerçekten hazır olup olmadıklarını test eder.

MG’nin (Çin SAIC’in bir parçası ) otomotiv endüstrisini tamamen elektrikli MG ZS EV ile şaşırttığı görülüyor. Otomobil, satın alınabilirliği ve yüksek değeri olan bir teklifi nedeniyle değil aynı zamanda gerçekten iyi bir EV nedeniyle büyük ilk değerlendirmeler aldı.

Yukarıda, Lloyd Vehicle Consulting’in adımlarını sunuyoruz. En azından ZS EV’nin dışını ve içini gösteren ilk videoyu izlemenizi öneririz.

Tekrarlanan içgörüler arasında harika bir sürüş deneyimi, hızlı ivmelenme, arkada da bol miktarda yer bulunan geniş bir kabin ve büyük bir bagaj vardı. Otomobil iyi bir donanıma sahip (ayrıca güvenlik sistemleri için) ve ilginç bir şekilde kalite iyi.

Kesinlikle dikkate değer bir elektrikli otomobil (şu anda sadece İngiltere’de, ancak belki de yakında Hollanda gibi diğer ülkelerde).

MG ZS EV özellikleri:

  • WLTP  163 mil (262 km)
  • 44,5 kWh sıvı soğutmalı pil takımı (CATL hücreleri)
  • 0-60 mil (96 km / s) yaklaşık 8,5 saniyede
  • 105 kW (143 PS) ve nd 353 Nm elektrik motoru
  • Ön çekişli
  • 7 kW on-board şarj cihazını kullanarak 6.5 saatte % 0-100 şarj
  • 43 dakikada % 0-80 DC hızlı şarj
MG ZS EV

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir