Kapat

Microlino için Fiyatlar ve Kullanılabilir Seçenekleri İnceleyin

Urban Isetta’dan ilham alan EV, 12.000 € ‘dan başlıyor ve…

Mart 2016 yılında, ilk ve son kez Microlino hakkında konuştuk . Kentsel Isetta’dan ilham alan EV’nin daha sonra 2017 yılının sonunda üretime başlaması bekleniyordu. Fakat Microlino, tedarikçileri ve onu erteleyen diğer şeylerle ilgili bazı sorunlara girdi. Görünüşe göre, bekleme bitmek üzere. Ve zaten üç tekerlekli bisiklet için fiyat ve seçenekleri tanımladık.

Microlino şu anki döviz kurlarında 13.450 Dolara eşdeğer olan 13.500 CHF veya 12.000 Avro’dan başlayacak. Ancak bu tamamen beyaz bir ünite için, çelik jantlar, siyah iç kısım ve 78 mil (125 km) menzile uygun 8 kWh pil takımı ile sunulacak.

Microlino 96 inç (2,44 m) uzunluğunda, 59 inç (1,50 m) genişliğinde, 57,5 ​​inç (1,46 m) yüksekliğinde ve sadece iki koltuğa sahip. Tıpkı Isetta gibi, vücudun önünde sadece bir kapı var. Şirket, yukarıdaki videoda vurguladığı gibi “araba olmayan” bir araba, sadece 450 kg ağırlığında ve en fazla 56 km / s hıza ulaşabiliyor. Küçük EV 5 saniyede 0’dan 31 mil / saat’e kadar çıkabilir.

Web sitesinde sunulan ilk seçenek boya içindir. Elbette tamamen beyaz olabilir ancak arabanın alt kısmı için siyah, gri, mavi, yeşil, kırmızı, turuncu ve kahverengi seçenekleri var. Hepsi 600 CHF pahasına. Garip bir şekilde, avro olarak fiyat aynıdır: 600 €.

Microlino İçin Fiyatlar Ve Kullanılabilir Seçenekleri Kontrol Edin

Biraz aşağıda bulunan menü, gelecek sahiplere çıplak çelik jantlar yerine plastik jant kapağı seçeneği sunuyor. Bu size 150 CHF’ye veya 150 Euro’ya mal olacak. Farklı para birimlerine rağmen yine aynı miktarda.

Microlino İçin Fiyatlar Ve Kullanılabilir Seçenekleri Kontrol Edin

Bu, iç kaplama ile ilgili olarak bir sonraki seçenekle olmaya devam ediyor. Tamamen siyah bir iç mekana ya da farklı kumaş detaylarına sahip olana sahip olabilirsiniz. Her ne kadar prototipler emniyet kemeri takmamış gibi görünse de, bitmiş araba görünüşte iki kişilik tezgah koltuğunun iki tarafında da var. Fiyat 700. CHF veya €.

Microlino İçin Fiyatlar Ve Kullanılabilir Seçenekleri Kontrol Edin

Seçeneklerin en önemlisi olan batarya bile aynı miktarlarda. İsviçre Frangı veya Euro cinsinden 14,4 kWh pil takımı için 2,500 daha fazla ödeme yaparsınız. Bu paket 200 km (124 mi) menzil sunmaktadır. Microlino’da CMO olan Merlin Ouboter ile temasa geçtik ve bize geri döndüğünde güncellenecektir.

Microlino İçin Fiyatlar Ve Kullanılabilir Seçenekleri Kontrol Edin

Microlino üç türev sunar. Birincisi, 500 üniteli Pioneer Serisi. Tahsil edilebilir bir Microlino olma vaadi için 1.500 daha pahalı.

Teslim edildikten sonra Microlino, Urbanite Serisini ele almaya başlayacak. Pioneer Serisi gibi sınırlı olmamakla birlikte, Bluetooth ses sistemi, akıllı telefon montajı gibi öğeler sunar. LED ortam aydınlatması, kauçuk paspas ve gövdeye entegre bir orijinal Micro Kickscooter. Ne pahasına olursa olsun 1000’e mal oluyor.

Microlino İçin Fiyatlar Ve Kullanılabilir Seçenekleri Kontrol Edin
Microlino İçin Fiyatlar Ve Kullanılabilir Seçenekleri Kontrol Edin

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 1 =