Kapat

MINI Elektrik Üretimine Hızlı Bakış: Video

MINI Electric sevimli bir şehir otomobili gibi gözüküyor – işte BMW Group’un yeni BEV fotoğraflarını ve ilginç videolarını topladık.

Yaklaşan MINI Electric, Kasım 2019’dan bu yana İngiltere’de bulunan Oxford’daki Plant Oxford’da üretilecek olan tamamen elektrikli bir premium şehir arabası. Burada, montaj hattından birkaç teaser dahil olmak üzere bu yeni modelle ilgili tüm fotoğraf ve videoları topladık.

Avrupa pazarı şu anda yeni küçük şehir BEV’leri ile (yeni Renault ZOE , Peugeot e-208 , Opel Corsa-e , Honda e yaklaşan arabalara isim verecek) yükseliyor olsa da , bu özel model beklenen ender modellerden biri. Daha sonra Kuzey Amerika’ya gelecek. İlk olarak, MINI Electric yalnızca birkaç Avrupa ülkesinde satışa sunulacak.

Plant Oxford şirketinde MINI Electric

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir