Tesla Model 3’ün (veya herhangi bir Tesla aracının) büyük varlıklarla veya engellerle çarpışmayı önlemek için gerekli araçlara sahip olduğu anlaşılıyor.

Görünüşe göre, bir ‘Moose Test’, bir otomobilin geyik gibi bir şeyden kaçınmak için hamle yapması gerektiğidir. Yolda bir geyik veya ayının dolaşabileceği bir alanda yaşamıyorsanız, bunu büyük bir köpek, yürümeye başlayan çocuk veya belki de bir kedi, sincap veya rakunla eşitleyebilirsiniz. Bu varlıkların arasında bir geyikten çok daha küçük.

Ayrıntılardan bağımsız olarak, Km77.com ,  Tesla Model 3’teki  (ve diğer tüm Tesla araçlarındaki) teknolojinin, diğer birçok otomobilden daha iyi olabileceğini  kanıtlamaya çalışıyor.

YouTube’da km77.com üzerinden video açıklaması : (tercüme edildi)

Destekleyen Tesla Model 3’ün Testi: https://www.arpem.com

Tesla Model 3 2019 – Dodge manevrası (geyik testi) ve slalom | km77.com

Bu video bu metne eşlik eder ➡ https://bit.ly/2LWGTbe . Test devresinden sonra sürücülerden gelen yorumlar içeren ilave video: aşağıya gömülmüş . Tesla Model 3, devre testlerinde çok iyi bir sonuç verdi, dodge durumunda bir sicil ve katılan üç sürücünün oybirliğiyle görüşü bu alıştırmalarda örnek bir şekilde tepki veren bir otomobil olduğu yönünde. Bu haftanın sonunda bu blogda size, testleri devrede yaptığımız koşulların ve lastiklerin nasıl bozulduğunun ayrıntılarını vereceğimiz yeni bir yazı yayınlayacağız.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir