Kapat

Musk: Tesla Tam Kendi Kendine Sürüş Fiyatı Her 2-4 Ayda Bir Artacak

Fiyatlar, Tesla’nın ne kadar ilerleme kaydettiğine bağlı olacaktır.

Tesla’nın Tam Otomatik Sürüş teknolojisini ne zaman resmen serbest bırakabileceğini kesin olarak bilemeyiz. CEO Elon Musk, teknolojiyi kullanmaya devam ediyor ve bir an önce geleceğini de paylaşıyor. Bununla birlikte, birçok zorluğun olduğunu belirtmekte de açıktır. Tesla özerk sistemi yaymaya hazır olduğunu hissettiği noktaya gelse bile diğer barikatlar arasında muhtemelen düzenleme sorunları olacaktır.

Mayıs ayında, Musk, Full Self-Driving’in yıl sonuna kadar kros seyahatinin kablosu olacağını söyledi. Aslında Tesla’nın daha önce başarabileceğini söyledi. Bununla birlikte, bir kez yetenekli olduğunda, sadece otomobil üreticisi seyahate çıkmayacak, aynı zamanda Tam Kendi Kendine Sürüş kabiliyetine sahip herhangi bir Tesla sahibi de seyahatte bulunabilecek.

O zamandan beri Musk, Tesla araçlarının teknoloji nedeniyle değeri artacağını söyledi. Bu, otomobillerin çok hızlı bir şekilde değer kaybetmesinden bu yana yapılacak ilginç bir açıklama. Her halükarda, bu hafta Twitter’da Tam Kendi Kendine Sürüş fiyatının “iki yılda bir yükselip yükselmeyeceği” sorulduğunda, Musk şirketin ilerlemesine bağlı olarak her iki ila dört ayda bir artacağını söyledi.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir