Kapat

Neden Tesla Model X Koltukları Kanepe Olarak Kullanmalı?

Netflix’i izlemeden önce, model X koltuklarınıza oturmayı unutmayın.

Hiç oturma odanıza oturdunuz ve kendinize “Dostum, keşke şu an arabamda olsaydım” dediniz mi? Eğer öyleyse, bu videoyu izledikten sonra bunu diyebilirsiniz.

YouTube kanalı Erik DÆrik, kanalı için yeni bir stüdyo oluşturma sürecinde ve bazı mobilyalara ihtiyacı vardı. Tercihen benzersiz bir şey. “Sevdiğim şeylerle aynı türde mobilyalar kullanmayı tercih ederim.” dedi.

Tesla odaklı bir YouTube kanalı ve TeslaInventory.com’un yöneticisi için bir içerik yaratıcısı olarak, ideal yaşam setinin Tesla temalı olması şaşırtıcı değildir. “Tüm kanal temelde Tesla ile ilgili, bu yüzden anladım ki … Bakalım Tesla’dan biraz mobilya yapabilir miyiz?” 

Eski sahibinin araçları toplandıktan sonra iki set üçüncü sıra Model X koltukları eBay’den “makul bir fiyata” satın aldı. Her ne kadar Erik’in ilk tercihi bir kaptan sandalyesini ya da belki üç sandalyenin orta sırasını seçmek olsa da, tercih ettiği fiyat aralığında hiçbiri yoktu. 

Koltuklar, kesinlikle bir YouTuber stüdyosuna eşsiz bir eklentidir ancak bir oyun veya medya odasında harika olabilirler. 

YouTube’da DÆrik üzerinden video açıklaması  :

Stüdyo döşenmesi için zaman geldi! Neden toplam araba parçalarını kullanıp mobilya haline getirmiyorsunuz? Tesla parçalarından ne tür mobilyalar görmek istersiniz?

Model S Koltuklu Kanepeler

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »