Kapat

Nevada’da Bir Tır Üzerinde 5 Adet Tesla Yandı

Tesla sözcüsü, taşıyıcı kamyonun Teslaların yanmasına neden olduğunu iddia etti.

Tamamen yanması için römorkta ne var? Lastiklerinden başka, muhtemelen sadece içerik. Beş tesla ve bir römork içeren bu yangını kılan Subaru çok garip. 24 Eylül’de, saat 21: 10’da Nevada’da bu olay meydana geldi.

Yerel gazeteye göre, arkadan alevler başladı ve kamyon şoförü bağlantısını kesmeyi başardı. Carlin itfaiyecileri görüşmeye katılan ilk kişilerdi.

Maalesef, karavandaki altı araba yok oldu. Bu yangın ayrıca yakındaki koruma raylarına direklere yakın bir şekilde hasar verdi ve alevler neredeyse bir orman yangını yarattı.

Elko İlçesi Yangın Korunma Bölgesin sorumlusu Linda Bingaman “Yangının nedeni bu noktada tespit edilememiştir. Ateşin ürettiği aşırı ısı, sebebin belirlenmesini çok zorlaştırdı. Tesla’nın taşıyıcı olduğunu söyleme konusundaki temelinin ne olduğundan emin değilim, bu yüzden orada size yardımcı olamam, ”dedi.

Bize olanlar hakkında daha fazla ayrıntı veriyor. “Size, yangının içinde bulunan oto römorkundan kamyonun kendisinin ayrıldığını söyleyebilirim. Duman gördükten sonra, sürücü otomobil römorkundan ayrıldı ve forklifti yangına karışmayacak şekilde uzaklaştırdı. ”

Ayrıntılı bilgi gelince yazımızı güncelleyeceğiz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir