Kapat

Nico Rosberg Bize Tesla Model 3’ün Pist Modunda Ne Kadar Farklı Olduğunu Gösteriyor

Eski F1 şampiyonu, Circuit Paul Ricard’da ne kadar hızlı ilerleyebilir?

Haberlerimizi düzenli olarak okuyan herkes, Nico Rosberg’in F1’den emekli olduktan sonra çok eğlendiğini biliyor. İlginç arabalara biner ve YouTube kanalındaki insanlara sadece eski bir F1 şampiyonunun sahip olabileceği yetkiye sahip onlarla ilgili bilgi verir. Bu yüzden Tesla Track Mode hakkında söyleyeceklerini durdurmak ve dinlemek zorundasınız.

Rosberg, Fransa’daki Paul Ricard pistine bir sürü Tesla otomobilini aldı ve onları Track Mode ile ve Track Mode olmadan da çalıştırdı. Zaman farklarını görmek için videoyu izlemek zorunda kalacaksınız. Küçük görünebilirler ancak yarış ve kazanma yarışlarıyla ilgili değillerdir.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twelve − twelve =