Kapat
Batarya Teknolojileri 108 0

Nio Şangay Fuarında ET7 Elektrikli Sedan Konseptini Sunacak

Çinli elektrikli otomobil üreticisi Nio, bu ay düzenlenecek olan Şangay otoshowda kullanıcılara yeni sedan konsepti olan ET7’yi sunacak. Firma ilk olarak kullanıcılara bir resim yayınladı. Siyah arka plana sahip olan bu resimde sedan gibi görünen yan profiller yer almaktadır.

Nio ET7 ile ilgili görsel sonucu

Nio, Nio Power çözümünü, İnternet destekli mobil şarj römork ve pil takas tesislerini de Şanghay’a da getirdiğini söyledi. Pil değişim tesislerinde piller yakıt ikmalinden daha hızlı olarak değiştirilebilecek. Ayrıca her takas sırasında akülerin çeşitli periyodik bakımlarının da yapılması sağlanacak. İlk etapta Nio bu değişim istasyonlarında 1100 adet kurmayı hedefliyor.

Nio tarafından Şangay fuarına getirilecek güncellemeler çığır açacak vaziyette. Merakla Şangay fuarını bekliyoruz…

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 4 =