Kapat

Nobe 100 EV Kelimenin Tam Anlamıyla Destek için Duvarları Tırmanıyor

Oh, bir EV olmanın dayanılmaz hafifliği…

Şirket, aracın raylar yardımıyla duvarlara park edilmesini sağlayan yeni bir sistem ortaya koydu. Ancak nasıl çalıştığı hakkında hiçbir bilgi yoktur. Nobe’nin neden kitlesel fonlama kampanyasında tam olarak 100.000 ABD doları aradığına dair bir bilgi yok.

Bu para “duvar park etme” cihazının geliştirilmesine harcanacak mı? IndieGoGo videolarında gördüğümüz iki araçtan başka bir otomobilin prototipinin yapılmasına yardımcı olacak mı? Bu sadece sözde Nanofaktör Nobe’nin bu nostaljik sırtı üretmek için inşa etmeye niyetli olması için kullanılamaz.

Şimdiye kadar, kampanya bu hedefin yüzde 2’sinden fazlasını yapmadı. Belki de kesin olarak, çünkü planlar, üretim programları ve benzeri konular hakkında çok az bilgi var.

Bu tür fikirlere ve tarza sahip küçük bir EV kesinlikle üretim ve başarı arzumuza güveniyor. Sadece finansal destekçilerden değil, şirketin idarecilerinden de biraz yardıma ihtiyacı var.

Nobe 100 Kelimenin tam anlamıyla Destek İçin Duvarları Tırmanıyor
Nobe 100 Kelimenin tam anlamıyla Destek İçin Duvarları Tırmanıyor
Nobe 100 Kelimenin tam anlamıyla Destek İçin Duvarları Tırmanıyor

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − six =