Kapat

Patent Görüntüleri Muhtemel Yeni Honda Elektrikli Spor Otomobili Gösteriyor

Styling ipuçları doğrudan 2020 Honda E’ye bağlanıyor

Bir platform ne kadar çok araç destekleyebiliyorsa, geliştirme maliyetlerinin itfa edilmesi açısından o kadar iyidir. Başka bir deyişle, Honda’dan yeni EV platformu üzerinden birkaç farklı araç bekliyoruz. Bu küçük elektrikli spor otomobil gibi Autoweek.nl tarafından Japon patent ofislerinden elde edilen patent görüntüleri ile ortaya kondu .

Kendiniz için resimlere bakın ve bize bildirin: 2020 Honda e’ye benziyorlar mı? Farlar, arka lambalar,  temiz tasarım ve  otomobilin her iki tarafındaki aydınlatma elemanlarını birbirine bağlayan siyah kaplama, yeni kentsel EV’den açıkça ilham alıyor.

Bu Honda'nın Yeni Elektrikli Spor Arabası Olacak mı?

Bunu düşünürseniz, bu yeni spor otomobil muhtemelen Honda e’nin küçük boyutları için bu kadar güçlü olmasının nedeni. Araba sürmek eğlenceli olsa da, küçük bir otomobilin 148 hp ve 221 lb-ft olmaması içinherhangi bir etken yoktur. Öte yandan, bu rakamlar küçük ve alçak iki koltuklu araca mükemmel uyacak.

Bu Honda'nın Yeni Elektrikli Spor Arabası Olacak mı?

Autoweek.nl’deki adamlar, gelecekteki spor otomobilinin arka çamurluklarına yakın görünür hava girişlerinden bahsederler, bu da geleneksel bir yanmalı motora sahip olabileceğinin bir göstergesidir. Sadece elektrik motoru soğutmasını iyileştirmek ve daha agresif bir performans sağlamak için orada olabileceğine inanıyor ve katılmıyoruz.

EV’ler kadar sunulan Honda konseptlerinden Urban EV, E’ye dönüştü ve Sports EV muhtemelen bize yeni bir üretim elektrikli spor otomobil verecek. Tomo Concept gibi küçük bir tekerli kamyoneti de görecek miyiz ? Elektrikli platform buna izin veriyorsa ve müşteriler bir tane isterse, bunun olmaması için herhangi bir sebep görmüyoruz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir