Kapat

Polestar, Çin’de Polestar 1 Plug-in Hibrit Elektrikli Otomobil Üretimine Başladı

Polestar bir OEM oldu ve Polestar 1‘in üretimine başladı. Polestar 2 2020‘nin başında geliyor.

Polestar, Çin’in Chengdu kentindeki yepyeni üretim merkezindeki ilk plug-in olan hibrid Polestar 1’in üretimini resmen başlattı.

Müşteri teslimatlarının zamanında yapılması bekleniyor ve bu yılın sonuna kadar başlaması gerekiyor. Polestar, yılda yaklaşık 500 Polestar 1 ve üç yılda toplam 1.500 birim üretmeyi planlamaktadır .

“Çin’in Chengdu kentindeki yeni Polestar Üretim Merkezi, elektrikli araç üretiminde yeni bir endüstri standardı belirledi ve Polestar 1’i üretecek. Polestar 1, firmanın özel karbon fiber gövdeli bir Elektrikli Performans Hibriti olacak. Zamanında tamamlanan tesiste üretilecek, hem Çin hem de küresel ihracat pazarları için 2019’un sonundan önce ilk müşteri teslimatını bekleyen araçlar arasına adına yazdıracak. “

Polestar 1’in üretiminde birinci sınıf işçilik ve ileri teknoloji, dijital teknolojisinin entegrasyonu bir araya geldi. Süreç, en az 10 yıllık deneyime sahip en katı izleme ve değerlendirme prosedürlerinden bazılarını uygulayan yüksek eğitimli kalite kontrol denetçileri tarafından denetlendi. “

Çin'de Polestar Üretim Merkezi

Önemli olan, markanın Geely Group bünyesinde bağımsız bir araç OEM’i olma arzusudur. Polestar şimdi bir Dünya Üretici Kimliği (WMI) aldığı için gerçek bir bağımsız şirkettir.

{admin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × five =