Kapat

Porsche Taycan GT2 Hayata Geçirildi

Bu tamamen bir kurgu eseri ama güzel bir haber

Porsche Taycan Alman otomobil piyasaya çıktığından beri ilgi uyandırmaya devam ediyor. Taycan, 150.000 dolarlık fiyatı ile de son derece iddialı olarak kullanıcılara sunulacak.

Şimdi firma birkaç araç planı daha yapmaya başladı. Taycan GT2 haberleri artık dolaşmaya başladı. Bu kurgusal Taycan GT2’nin arkasında büyük bir sır yok. Ön ve arka fasya 911 GT2’den stil ipuçlarını alıyor ve bu da var olmayan bir motor için hava girişi içeriyor. Bu durumda, performans uygulamaları sırasında önemli miktarda ısı üretebilecek motorlar ve aküler için ekstra soğutma kapasitesi öngörüyoruz. 

Isıyı dağıtmak Taycan GT2’ye takılan tek yükseltme değildir. Arkada düzgün bir şekilde ayarlanabilir bir kanat mevcut ve daha iyi aero için ön tekerleklerin üzerinden havalandırmalar bulunuyor. GT2’ye özgü tekerlekler hafiftir. Standart Taycan Turbo’dan biraz daha alçakta. Ve doğal olarak, uygun yeşil tonunu giyecek.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir