Kapat

Porsche Taycan Yerleşik Apple Müziği Elde Etmek: Bakınız İlk Dashboard Teaser’ı

İşte Porsche Taycan‘ın dokunmatik ekranındaki Apple Music özellikli gösterge paneline ilk bakış.

Porsche bugün, yaklaşmakta olan tamamen elektrikli Taycan’ın Apple Music ile tam entegrasyona sahip ilk otomobil olacağını açıkladı.

Alman üretici, amacın Porsche Advanced Cockpit’teki dokunmatik ekrandan erişilebilen ilk tam entegre müzik akışı deneyimini oluşturmak olduğunu açıkladı.

Porsche sahipleri “reklamsız 50 milyondan fazla şarkı, binlerce albümlük çalma listesi ve üç yıllık ücretsiz araç içi internet verisine sahip Beats 1 global canlı yayınını da içeren  Apple Music‘ten altı aya kadar ücretsiz alacaklar.

En son duyuru bize ayrıca otomobilin gösterge tablosunun bir bölümünü görme fırsatı da veriyor.

Taycan araç içi deneyimi

Sürücüler, Porsche ve Apple Music arasındaki benzersiz işbirliği nedeniyle Taycan’da aşağıdaki özelliklerin ve avantajların tadını çıkarabilirler:

  • Porsche Voice Assistant: Apple Music’te şarkı, albüm, şarkı listesi veya radyo istasyonu istemek için özel Porsche ses kontrolünü kullanın.
  • Broadcast Radio’da Keşfedin, Apple Music’te Dinleyin: Radyo yayınlarını dinlerken bulduğunuz herhangi bir şarkıdan Apple Music’te kendi özel istasyonunuzu oluşturun.
  • Özel Çalma Listeleri: Porsche’nin küratörlüğünde çalma listelerini yalnızca Apple Music’te dinleyin.
  • Araç İçi Akış Verileri: Harici anten ve dolaşım paketi ile birlikte 3 yıl boyunca ücretsiz araç içi internet verileri.
  • Altı Ay İçine Kadar Dahil: Yeni ve mevcut Porsche sahipleri 6 aya kadar Apple Music’ten ücretsiz olarak yararlanıyor.

İnce kulaklı müzik severler için Taycan sürücüleri, Burmester High-End Surround Ses Sistemini Apple Digital Masters ile eşleştirebilir ve her yolculukta benzersiz bir dinleme deneyimi için stüdyo kalitesinde sesin keyfini çıkarabilir. Apple Digital Masters, sanatçılar ve ses mühendisleri duyulmasını istediği için müzik sunar.

Taycan ayrıca Apple CarPlay desteğiyle birlikte geliyor. Sürücüler iPhone’larını kolayca bağlayabilir ve trafik için en uygun hale getirebilir, arama yapabilir, mesaj gönderebilir ve alabilir ve yalnızca yola odaklanırken Taycan dokunmatik ekranına veya Siri ses kontrolüne dokunarak Apple Music’i dinleyebilir.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir