Kapat

Radikal Yeni Renkler Giyen Rivian R1T Elektrikli Kamyonet

Gizli ve yol dışı varyantları da ortaya çıkardı.

Elektrikli toplama kamyonları, EV segmentinde şu anda top seviyede. Aslında, nişimizin dışındaki kişilerin de onlar tarafından heyecanlı – ya da en azından meraklı – olduklarından oldukça eminiz.

Rivian R1t elektrikli kamyonet ABD’de kullanılabilir durumda olan birinci pickup. Tesla’nın bir elektrikli kamyonu serbest bırakma planları da var, ancak riviana göre daha geride. Bazı eski otomobil üreticilerinin de plan yaptıklarını biliyoruz. Ford kesinlikle bir noktada tüm elektrikli F-150’yi piyasaya sürecek, ancak bunun ne zaman olacağına dair kesin bir bilgi yok.

Kısa süre önce Rivian R1T hakkında bildiğimiz her şeyi sizinle paylaştık. Bilmediğimiz bir şey, otomobil üreticisinin hangi renkleri sunmayı planladığı. Neyse ki, drivabledesigns.com gelen Joshua bazı fikirler ile geldi. Bize R1T’nin çeşitli renklerde nasıl görünebileceğine bir göz atıyor.

Joshua Martin şunları paylaştı:

“Bu değişiklikleri bir çizim uygulaması kullanarak bir Rivian R1T alıcısına yapıldı. Kamyonun renklerini ve aracın iki özel versiyonunu, Rivian R1T Stealth Truck’ı ve Rivian R1T Adventure Truck’ı yaptım. Bunlar resmi üretim seçenekleri değil. Kamyon sadece kamyonun müthiş versiyonlarını gösterir.R1T Stealth Kamyon tamamen siyah ve gri, hatta başlangıçta gümüş olan kamyonun alt kısmı siyah, Adventure Truck arkaya bağlı büyük bir römork ile beyaz Kamyonun çatısında da bir LED ışık çubuğu bulunuyor: R1T renkleri Mavi, Sarı, Zeytin Kahverengi, Mor, Kahverengi, Lacivert, Yeşil, Kırmızı, Gri, Siyah ve Beyaz’dır.

 

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × three =