Kapat

Reklam Senaryosu Robert De Niro’yu Karıştıracak: Kia E-Niro’nun Son Modası

Robert DeNiro, Kia e-Niro ile geri döndü

Ekim ayında Kia e-Niro (Niro EV) hakkında konuşan ünlü aktör Robert De Niro’yu içeren bir Kia reklamını paylaştık. O zamanlar, markanın yeni adımcı olduğu anlaşılıyordu. O zamanlar başka birkaç reklam daha vardı ancak son zamanlarda hiçbir şey görmedik.

Şimdi, De Niro geri döndü. Görünüşe göre biraz daha şık görünmek için biraz zamana ihtiyacı olabilir.

Bu son ilanında, De Niro, Kia Niro araç ailesi için bir reklam setinde yer alıyor. Çok çekici bir kıyafeti giymiş, “modaya uygun” adını veriyor. De Niro gerçekten de Hipster’ın dışına çıkmaya karar verdi mi?

Hikaye devam ederken, De Niro senaryoyu yanlış anladı. De Niro’nun modaya uygun bir versiyonundan ziyade “Niro aracının” nun modaya uygun bir versiyonunu istedi. Tabii ki, seti utanç içinde bırakır ve hemen döneceğini söyler.

YouTube’daki INNOCEAN Europe aracılığıyla video açıklaması :

Kia Motors Avrupa | Yeni Kia e-Niro | Yenilikçi

Popüler bir Robert De Niro, yeni Kia Niro Elektrikli Ailesi ile tanışmaya geldi

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir