Kapat

Renault Yeni Elektrikli Kangoo ZE Konsept Vanını Sunuyor

Renault Kangoo ZE Concept, 2020 için planlanan Kangoo ZE’nin yenilenmesini öneriyor

Renault, Avrupa’daki hafif ticari araç yelpazesinin yenilenmesi için hazırlanıyor ve yeni MasterTraficAlaskan pikaplarının yanı sıra yeni tamamen elektrikli konsept Kangoo ZE Concept’i de sunuyor.

Yeni Kangoo / Kangoo ZE’nin 2020’de sunulması bekleniyor ve görüntülerde ve videolarda gördüğünüz gibi yeni model tamamen yeniden tasarlandı. Konsept, geleneksel aynalar veya kapı kolları olmadan şık. Ayrıca, şarj portu önden sürücü tarafına taşındı.

“Kangoo ZE Concept, kentsel ve elektrikli bir gösteri otomobilidir. Oymalı ve dinamik bir tasarımla çalışma ve hareketlilik modlarındaki değişikliklere uyarlanabilir.”

Mevcut aşamada, teknik özellikler hakkında pek bir şey bilinmemekle birlikte pil kapasitesinin mevcut 33 kWh’den önemli ölçüde artacağını varsayabiliriz ve belki de en sonunda üç fazlı bir yerleşik şarj cihazı görebiliriz.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six + 10 =