Kapat

Render Artist, Geleceğe Yönelik Bir Tesla Roadster Tasarımı Sunuyor

SpaceX paketli bir Tesla Roadster böyle görünür mü? Musk olmaz dedi

İkinci nesil Tesla Roadster, insanları internette çıldırtıyor. Bir Twitter kullanıcısı, gerçek hayattaki mükemmel KITT veya MITT’nin (Musk Industries Three Thousand) olacağını önerdikten sonra, insanlar şimdi SpaceX Paketi ile hayal etmeye çalışıyorlar. Charlie Automotive’den Marques Brownlee bu tahminde bulundu. Geleceğe Dönüş DeLorean’a dayanarak yeni bir render yayınladı.

Brownlee, “Ucuz plütonyum aramak” veya “Mars’a mı seyahat etmeyi tercih edersiniz?” Gibi iyi huylu cümlelerle, yarattığı resimleri Instagram’da ve Twitter’da yerleştirdi. İlk aldığı önerinin ne olduğunu kontrol edin:

Render sanatçısı geleceğe dönüş yaratıyor Tesla Roadster

Sanat açısından, gerçeklik o kadar sayılmaz. Özellikle çok dikkatli bir şekilde sunulan biriyle. Brownlee, yeni Tesla zaman makinesinin yanına bir hoverboard bile koydu, bir Doktor Brown’ın bu şeyleri kavramasının yeterli olmadığını hatırlamanın bir yolu. 

Marty ayrıca makinenin ne anlama geldiğini yapma konusunda temel bir parçadır. Yeni Roadster’a olan ilgiyi göz önünde bulundurursak, etraflarında pek çok şey olacak. 

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen + 4 =