Kapat

Rimac Otomobil Bölüm 2: Video

Mate Rimac bizi C_Two köprüsünün bir araya getirildiği fabrika turunun ikinci bölümüne götürüyor

Rimac Automobili fabrika turunun ikinci bölümü olan Mate Rimac, çoğunlukla yaklaşmakta olan C_Two köprüsüne odaklandı ancak Rimac Concept_One ile ilgili parçalar da var.

Mate Rimac, kompozit üretimin karmaşıklığını gösteriyor, son Concept_One ve prototip C_Two’nun monte edildiği boya atölyesini ve montaj yuvasını ziyaret eder – C_Two üretimi gelecekte yeni bir üretim hattında birleştirilecektir.

İleriye gitmek için tur bir süre aküde ve ev içi elektrik motorlu dino test sisteminde duruyor. Genel olarak her zaman olduğu gibi, resmi olarak 10 yaşından küçük bir şirket tarafından geliştirilen çok ilginç şeyler mevcut.

İkinci bölüm şunları içeriyor:

00:18 Kompozit Üretimi – Karbon Fiber

5:21 Boyahane

6:17 Akü Takımı

8:58 Bileşenler ve Batarya Testleri ve Dyno

11:53 C_TWO ve Concept_One

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir