Kapat

Rimac Super Buggy Elektrikli Araç

Nisan ayı içerisinde birçok firma araçlarına çeşitli giydirmeler yaparak kullanıcılara farklı araç tasarımları veya şakalar yaptı. Bunlardan biri de Rimac firması. C-Two tamamen elektrikli süper otomobilinin karbon fiber kemiklerine ve B_UGGY takma adıyla süslenmiş agresif off-road özellikli ayakkabılar giyerek, gerçekten harika göründüğünü düşünüyoruz.

Bu olayın bir şaka olduğunu düşünürken firma tarafından yapılan açıklamalar bu elektrikli aracın gerçek olabileceği fikrini ortaya çıkardı. İnstagramda firma tarafından yapılan açıklama şasi kısmının son derece sağlam olduğu ve çarpma testlerinde iyi sonuçlar elde edebileceği yönündeydi. Umarız böyle bir araç elektrikli olarak kısa süre içerisinde kullanıcılara sunulur.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 + thirteen =