Kapat

Rivian Mühendisleri Kendi Kendine Sürüş Teknolojisi ve Macera Aracı Tasarımı Konuşuyor

Rivian mühendislerinin şirketin yaklaşmakta olan elektrikli kamyonu ve SUV ile ilgili neler paylaştığını duyun

İzlediğimiz ve paylaştığımız tüm videolardan en çok röportajları takdir ediyoruz. Doğrudan gerçek bir şirketin CEO’su, yöneticisi veya çalışanından haber almak gibisi yoktur. Tüm bu haberler ve YouTube videolarının bolluğu ile neyin gerçek olduğunu ve eğlence değerine neyin adapte olduğunu bilmek zorlaşıyor.

YouTube Kanalı TechCrunch, iki Rivian Automotive mühendisiyle oturmak için eşsiz bir fırsat elde etti : Self-Driving’in Genel Müdür Yardımcısı Oliver Jeromin ve Endüstriyel Tasarımcı ve Tasarım Araştırmacısı, Zab Steenwyk. İki mühendis yaklaşmakta olan elektrikli Rivian R1T kamyonet ve R1S üç sıralı SUV ile ilgili birkaç konuyu tartışıyor.

YouTube’da TechCrunch aracılığıyla video açıklaması :

Rivian mühendislerinin kendi kendini sürdüğünü ve maceralar için tasarladığını duyun

Rivian, maceralar için elektrikli araçlar üretmeyi vaat ediyor. Şirketin mühendislerinden ikisinden duymak, otomotiv girişiminin Seviye 3 kendi kendine sürüş teknolojisi ve dış mekan maceraları için araçlar tasarlama konusundaki süreçlerini ve stratejilerini tartışıyor.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir