Kapat

Rivian R1S Electric SUV’un Çıkarılabilir Çatısı Yeni Olanakları Açtı

Muhtemelen, bir pop-up kampçı gibi, o zaman diğer şeyleri üst üste monte edebileceksiniz.

SUV’nuz çıkarılabilir bir tavana sahip olmayabilir, ancak kaygan Rivian R1S olacaktır.

Rivian, bizi şaşırtmaya devam ediyor. Kayar mutfaktan sonra çıkarılabilir bir üst tavan kamp işlerinde olanlar için bulunmaz bir durum.

Kendine neden çatıyı çıkarmak istediğini soruyorsun. En azından birkaç sebep düşünebiliriz. Yeni başlayanlar için, 7 kişilik bir dönüştürülebilir SUV ile kalacaksınız. Bu, kendi içinde, çok havalı. Bunun ötesinde, çatısız SUV vahşi doğada yıldızlara bakmak için mükemmel olurdu.

Ancak daha da fazlasını öngörüyoruz. Çıkarıldıktan sonra, kamp için açılır çadır gibi diğer aksesuarlar için bağlantı noktaları olabilir. Bu genellikle aşağıda gösterilen R1T gibi aşırı yük taşıtlarında bulunur. Ancak çıkarılabilir bir tavanla, kullanılabilir alan aracın içini de içerecek şekilde genişletilebilir.

rivian r1t kamp

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir