Kapat

Rivian R1S Elektrikli SUV Extreme Off Roader Olarak Kullanıldı

Rivian R1S radikal bir şekilde SUV olarak dağlarda ve ormanlarda kullanılmaya başlandı. Elektrikli SUV modelinin limitleri zorlandı. Üretilmeye kısa süre kalan Rivian R1S modeli daha çok nazlı br araç olacak gibi duruyordu ancak firma tarafından zor arazi şartlarında da aracın nasıl görüneceği ispatlandı.

Alında bu durum bir tasarımdan ibaret. 2D ve3D tasarımcıların SUV modelinin arazi şartlarından nasıl görüneceğini tasarladılar. Hiçte fena bir görüntü ortaya çıkmadı doğrusu.

Bu resimler ile Rivian R1S kıyaslandığında üretilecek aracın ne kadar da masum olduğunu fark ediyorsunuz. Yukarıdaki tasarımda elektrikli SUV modeli son derece vahşi durmaktadır.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir