Kapat

Rivian R1T Elektrikli Kamyon: Kamp ve Vahşi Doğada Yemek

Rivian, Coconino Ulusal Ormanı’nın ünlü kırmızı kayalarının manzarası eşliğinde yemek pişirirken her şeyin daha lezzetli olduğunu söylüyor.

Rivian, yaklaşmakta olan araç serisini “Electric Adventure Vehicles” olarak adlandırıyor. İlk iki teklifi R1T elektrikli toplama kamyonu ve R1S elektrikli üç sıralı SUV olacak. Şirket kendini tamamen açığa vurduğundan, “macera” temasını destekleyen düzenli bir bilgi akışı olmuştur.

Rivian’ın araçları birçok yönden oldukça yetenekli olacağından emin olmakla birlikte, otomobil üreticisi aynı zamanda sanatçının faydasını ve çok yönlülüğünü ortaya koyuyor. Tanıdık değilseniz, R1T’nin çoklu kullanımları olan benzersiz bir “dişli tüneli” vardır.

Rivian, tünele uyan tamamen işlevsel ve dışarıya çekilebilen bir mutfağa sahiptir ve kamp yapmayı seven insanlar için harika bir varlık olacak. İlk başta bunun sadece bir numara olabileceğini düşündük ancak otomobil üreticisi isteğe bağlı  eklentinin satın alınabileceğini açıkladı . Tamamen, elektrikli kamyonun yatağına bir çadır oturuyor.

Rivian kısa bir süre önce R1T’yi bir miktar kamp ve yemek yapmak için vahşi doğanın içine çekti, Coconino Ulusal Ormanı’nın ünlü kırmızı kayalarının muhteşem manzarasını tamamladı. Otomobil üreticisi ayrıca videoyu ve bilgiyi tweetledi. R1T’nin ne zaman piyasaya sürüleceği konusundaki bir soruya yanıt olarak şirket, 2020’nin ortalarında üretime başlayacağını ve ilk teslimatların aynı yıl içinde başlayacağını hatırlatıyor.

YouTube’daki Rivian aracılığıyla video açıklaması :

Vahşi doğada yemek

Ekibimiz kamp mutfak prototipimizi test etmek için Sedona, AZ yönüne gitmiştir. Sonuç: Coconino Ulusal Ormanı’nın ünlü kırmızı kayalarına bakarken her şey daha lezzetli.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir