Kapat

Şangay’da Görülen Porsche Taycan Prototipi: Video

Porsche, Taycan’a Şangay’da Çin’in ilk BEV’si için önemli bir satış pazarı olacağına karar verdi

Porsche, Taycan’ı nihai üretim versiyonunun tanıtılmasından önce çok çalışıyor. Prototipler yakın zamanda Şangay, Çin dahil üç kıtada gösterildi .

Yılda 40.000 satış hedefi markanın genel satışlarının % 10’undan fazlasını temsil edeceğinden Alman üreticinin ilk BEV’sini tanıtmakla meşgul olması şaşırtıcı değil. Herhangi bir başarı veya başarısızlık, şirketin sonuçlarında önemli bir faktör olacaktır.

Burada Taycan prototipinin Şangay sokaklarında nasıl göründüğünü görebiliriz çünkü Çin model için en büyük pazarlardan biri haline gelebilir.

“Porsche Taycan prototipinin halk prömiyeri: Hala kamufle edilmiş bir Taycan prototipi, üç hafta boyunca üç kıtada üç kez görünerek Çin’i, İngiltere’yi ve ABD’yi ziyaret ediyor – Porsche’nin ilk elektrikli otomobilinin her biri için önemli satış pazarları. Taycan prototipinin ilk defa Şangay’daki sokaklarda nasıl gösterildiğini izleyin.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir