Kapat

Şangay’daki Yeni NIO ET Eektrikli Araba

NIO, elektrikli SUV programına sedan ekliyor.

Auto Shanghai 2019’da, Çin’deki EV şirketi NIO, ET Preview ile tüm yeni sedan ürün serisini sergiledi ve tüm NIO Power servis çözümünün yanı sıra 220kW sabit mıknatıslı senkron motor elektrik aktarma organları gibi bazı ileri teknolojileri sergiledi.

Girişim aynı zamanda “EA için Tek Tıkla” servisinin diğer EA markalarının kullanıcılarına anında açıldığını da duyurdu. Şimdiye kadar NIO’nun “Tek Bir Güç İçin Tıklaması” 93.000’in üzerinde oylandı.

Bu arada NIO, yüksek enerjili NCM811 nikel-kobalt manganez pil paketi teknolojisini önde gelen yüksek verimli sabit mıknatıslı motorlarla ve ES6’nın arkasındaki yüksek performanslı endüksiyon motorlarıyla birleştiren yüksek performanslı elektrikli mobilite platformunu sergiledi. 510km’ye kadar NEDC dereceli seyir menzili olan otomobil kullanıcılara kısa süre sonra sunulacak.

Ayrıca 220kW sabit mıknatıslı senkron motor elektrik aktarma organları, karbon fiber batarya paketi ve diğer ileri teknolojiler de fuarda gösterildi.

emre ekici {admin}

Emre Ekici, 2013-2019 yılları arasında Bozankaya Otomotiv A.Ş ile birlikte Türkiye'deki elektrikli otobüs üretiminde çalışmış, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2020 yılı itibari ile İnönü Üniversitesi'nde Elektrikli Araç Teknolojileri bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Tüm dünyadan elektrikli araç haberlerini bilgilendirmek için sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × two =